19.04.2024 odbył się organizowany przez PSNJN konkurs „Turbolandeskunde”

19.04.2024 odbył się organizowany przez przez Polskie Stowarzyszenie Nauczycieli Języka Niemieckiego Oddział Trójmiasto konkurs „Turbolandeskunde” dla uczniów szkół ponadpodstawowych, tegoroczna edycja poświęcona była wiedzy o Szwajcarii.

Centrum Herdera UG zostało zaproszone do współprowadzenia konkursu, z wielką przyjemnością zasiedliśmy w jury konkursu.

Dziękujemy odpowiedzialnym za konkurs za fantastyczną organizację: Joanna Anolik, Ewa Felczak, Małgorzata Powodzińska i Justyna Milewska, Katarzyna Drausal.

Dziękujemy również bardzo VIII Liceum Ogólnokształcącemu im. KEN za goszczenie nas i perfekcyjne przeprowadzenie konkursu.

Pomorskie może być dumne ze swoich uczniów. Konkurs był na bardzo wysokim poziomie, a uczniowie świetnie sobie na nim poradzili. Gratulujemy zarówno zwycięzcom z III LO w Gdyni, jak i wszystkim innym uczniom, którzy podjęli się tego wyzwania!

Fot. Centrum Herdera UG.