Od 3 do 7 lipca 2023 roku braliśmy udział w organizowanej w Gdańsku przez Goethe-Institut w Warszawie Sommerakademie 2023

Od 3 do 7 lipca 2023 roku braliśmy udział w organizowanej w Gdańsku przez Goethe-Institut w Warszawie trzydniowej Sommerakademie 2023. Sommerakademie to szkolenia dla nauczycieli języka niemieckiego wszystkich typów szkół z całej Polski, których celem jest zapoznanie ich z nowościami w dziedzinie nauczania języka niemieckiego i wymiana doświadczeń. Sommerakademie to wyjątkowa możliwość poznania nowych trendów w dydaktyce i metodyce nauczania języka niemieckiego jako języka obcego, a także jedyna taka okazja do wzięcia udziału w szkoleniach z najlepszymi ekspertami prosto z krajów niemieckojęzycznych. Bardzo dziękujemy Instytutowi Goethego w Warszawie za zaproszenie do wzięcia udziału, wspaniałą organizację oraz inspirujące wykłady i warsztaty.